Lutkarska predstava "Zub iz bajke "
Autor: Marijana Kuna, 9. 2. 2017.

Danas smo ugostili amatersko obiteljsko kazalište pedijatrice mr.sc. Maje Štimac. Ona nam se svojom predstavom "Zub iz bajke" ukazala na problem koji se pojavljuje u svakoj životnoj dobi ukoliko ne održavamo higijenu usta, a naročito zuba. Tako je ona kroz priču s likovima iz bajki pokušala približiti taj problem učenicima razredne nastave. Njenu kazališnu skupinu uz nju čine i njene tri kćeri Iva, Dora i Lana. Dok je Dora pomagala gđi Maji pri lutkarskoj izvedbi, Lana i Iva su pri svakom premiještanju scene uveličale ovu predstavu sviranjem flaute i gitare. Djeci je ova predstava bila jako zanimljiva i poučna! Više fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici!