Želimo nova računala za naše male genijalce
Autor: JADRANKA SABLJAK, 31. 3. 2017.

U ovogodišnju akciju HEP-a i Narodnog radija "Za naše male genijalce" uključila se i naša škola. Posebnost našeg videouratka je u tome što su zajedničkim snagama naši učenici iz sve tri škole dali doprinos kako bi njihovi prijatelji iz razredne nastave u Branjini dobili novo računalo, a ukoliko ih dobijemo više svakako ćemo ih pravedno rasporediti po našim školama.

S obzirom na to da smo se prije dvije godine prijavili, ovaj put naglasak smo stavili na to kako smo eko škola s mnogo kreativnih radionica. U prijavi je trebalo ispuniti obrazac u kojem smo ponosno naveli ostale uspjehe i projekte.

Naše male genijalce možete podržati lajkom i/ili lijepim komentarom na HEP-ovom YouTubeu kanalu.