Natječaj za učenike: Oblikuj pakiranje/ambalažu
Autor: Administrator , 12. 10. 2017.

Pozivamo sve učenike da se prijave na kreativni natječaj "Oblikuj pakiranje/ambalažu​" koji je objavljen na mrežnim stranicima Udruge likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti (ULUPUH).

Napominjemo kako su prošle školske godine učenice Hana i Ina Galinec izradile haljinu od ostataka materijala s prijašnjih kreativnih radionica i osvojile izvrsno drugo mjesto. Ne sumnjamo kako će i ove godine mnogi od vas pokazati svoju kreativnost.

Vaš zadatak: Promotrite primjere pakiranja kojima ste svakodnevno okruženi. Uzmite olovku i papir i skicirajte ideje za pakiranje, za jedan od ovih proizvoda po vašem izboru: čokoladu, kekse ili voćni sok u tetrapak ambalaži. Možete osmisliti i novo ime za svoj proizvod. Zatim izradite model/maketu pakiranja koje ste skicirali, služeći se kartonom, škarama (pazite prste), ljepilom i flomasterima ili drugim kreativnim tehnikama.

Više detalja o natječaju potražite OVDJE, a za sve nejasnoće obratite se učitelju informatike ili školskoj knjižničarki.