Školska priredba u Kneževu
Autor: Administrator , 14. 6. 2018.

U utorak 12. lipnja 2018. godine u kneževačkom Domu kulture održana je školska priredba povodom završetka nastavne godine. Veći dio programa od gotovo sat vremena, priredili su učenici PŠ Kneževo, a kao posebni gosti predstavili su se svojim nastupom i mladi folkloraši iz Duboševice.

U sklopu priredbe predstavljen je i projekt "Tkalački stan". Nositeljica projekta je učiteljica Lidija Štimac, a u njemu su sudjelovale sedmašice Sara Maletić i Erika Foki te učenici od 1. do 3. razreda. Od učitelja još su sudjelovali Olja Mihajlović i Tomislav Peran.​ Više fotografija pogledajte na Facebook stranici BaranjaMedija.hr.

Izvor: BaranjaMedija.hr