Uspješna završna školska priredba
Autor: Administrator , 14. 6. 2018.

Uz nazočnost velikog broja učenika, njihovih roditelja, prijatelja, djelatnika škole i gostiju, 13. lipnja 2018. godine u popovačkom Domu kulture obilježen je završetak još jedne uspješne nastavne godine.

Svečanu završnu priredbu Osnovne škole Popovac pred stotinjak uzvanika prigodnim govorom otvorila je ravnateljica škole Jadranka Sabljak. Naglasila je da je ponosna na učenike, učitelje i stručne suradnike koji su se tijekom nastavne godine potrudili da ime naše škole promičemo na najbolji mogući način.

Svojim nastupima učenici iz Branjine, Kneževa i Popovca pokazali su zavidne sposobnosti pjevanja, plesanja i glume. Oduševili su publiku, a kako je sve izgledalo najbolje će vam dočarati fotografije na Facebook stranici BaranjaMedija.hr.

Izvor: Fotografija preuzeta s Facebook stranice BaranjaMedija.hr