Obilježen Međunarodni dan starijih osoba u našoj školi
Autor: Administrator , 3. 10. 2018.

Rujan je proletio neočekivano brzo i već smo se našli u listopadu. Ovaj jesenski mjesec dočekao nas je hladnim jutrima i ponekom kapljicom kiše, ali to nas nije spriječilo da već tradicionalno i ove školske godine obilježimo Međunarodni dan starijih osoba (1. listopada).

Prisjetili smo se svih starijih osoba koje su dio naših života i najviše smo razgovarali o našim bakama i djedovima - koliko su nam važni u životu te da im svakodnevno trebamo pomagati na različite načine (odlaskom u trgovinu, spremanjem drva, pranjem suđa, pomaganjem oko ručka...).

Zaključili smo da je puno toga na čemu možemo zahvaliti starijim osobama stoga im 365 dana u godini trebamo pokazivati ljubav, pažnju i dužno poštovanje.

Svi učenici i učiteljice razredne nastave u OŠ Popovac, ali i u područnim školama Branjina i Kneževo, prigodno su obilježili Međunarodni dan starijih osoba različitim crtežima, pričama, pjesmom, listićima i razgovorom. Učenici iz Branjine posjetili su baku Baru Kos i darovali joj voće.

Više fotografija možete pogledati OVDJE!

Nataša Solina, učiteljica razredne nastave