Posjet policijskog službenika Policijske postaje Beli Manastir
Autor: Tena Benaković Laković, 21. 10. 2018.

U četvrtak, 18. listopada 2018. godine, posjetio nas je policijski službenik Policijske postaje Beli Manastir zadužen za prevenciju i sigurnost u prometu. Povod posjeta bilo je sudjelovanje učenika u Državnom natjecanju iz poznavanja prometnih propisa. Službenik je odgovarao na učenička pitanja o prometu. Upoznao je učenike s opasnostima u prometu, koja su pravila i kako ih poštivati da bi sigurno sudjelovali u prometu. Naveo je neke posljedice koje se mogu dogoditi ako se učenici ne pridržavaju pravila.

Nakon predavanja učenici su pozvani na sudjelovanje u prvom ispitu ovogodišnjeg natjecanja. Natjecanju je pristupilo 11 učenika iz 8. razreda, 2 učenika iz 7. razreda, 4 učenika iz 6. razreda i 4 učenika 5. razreda iz OŠ Popovac i PŠ Kneževo. Učenici su bili jako uspješni na ispitu.

Učenike očekuje još 9 ispita. Pozivam sve učenike da i dalje rješavaju vježbe i kvizove te da se odazovu na ostale ispite. Sretno!!!!!