Nizozemska donacija gimnastičke i sportske opreme obradovala učenike PŠ Kneževo
Autor: Administrator , 13. 9. 2020.

Nizozemska humanitarna udruga "Sports For Children" donirala je našoj područnoj školi u Kneževu vrijednu gimnastičku i sportsku opremu.

U ime svih učenika i djelatnika Osnovne škole Popovac zahvaljujemo gospodinu Stefanu Groothuisu i njegovoj udruzi na opremi, kao i pročelnici Upravnog odjela za obrazovanje Osječko-baranjske županije Sandri Filipović, koja je prepoznala važnost ovog projekta i odobrila pomoć oko financiranja transportnih troškova iz zemlje tulipana.

Posebnu zahvalu upućujemo Gimnastičkom klubu "Inova- Gim" Osijek i gospodinu Saši Solaru. Svojim angažmanom i izvrsnom organizacijom omogućio je da donacija dođe u PŠ Kneževo na veliko zadovoljstvo naših učenika, učitelja TZK-a Vladimira Bukala i učiteljica razredne nastave Mirjane Pralice i Lidije Štimac. Svi oni koristit će ovu hvalevrijednu opremu kako bi učenicima nastava TZK-a bila još kvalitetnija i zanimljivija.