Još jednom u Enteru!
Autor: Administrator , 10. 10. 2009.

Obavijestili smo vas da je prošli mjesec našu školu posjetio novinar Entera, Vjekoslav Galašev, kako bi nam uručio nadragu za osvojeno drugo mjesto u nagradnom natječaju Top 5 na kojemu se nagrađuju najbolje školske web-stranice.

U ovomjesečnom broju Entera možete pročitati tko su najbolji webmasteri iz prošle sezone u cijeloj Hrvatskoj, među kojima smo i mi, a ukoliko kliknete na opširnije moći ćete pročitati što je točno napisano o našim webmasterima.

Iako su webmasteri iz OŠ Popovac starijeg uzrasta, i ovdje se radi o početnicima koji su školske web-stranice počeli izrađivati tek u rujnu prošle godine. Evo njihova popisa: Luka Strajnić, Matej Strajnić, Patricia Šenica, Antonio Beti, Aleksandra Vukadinović, Barbara Kletuš, Egzon Gashi, Tena Mihajlović, Martina Bobek, te bivše učenice Ana Savanović i Dina Mihajlović.

Za sve je kriv mladi učitelj informatike Goran Podunavac, koji je dolaskom u školu svojim nepokolebljivim entuzijazmom uspio prebroditi sve početne teškoće: sporu internetsku vezu, (pre)malu učionicu (zapravo, sobičak), nepostojanje dodatne nastave informatike itd. Potonja teškoća je i sada njihov najveći problem - nemaju se kada sastajati i zajednički rješavati webmasterska pitanja.

Srećom, ova družina nije bila sama. Veliku pomoć imali su u mladom učitelju povijesti Željku Predojeviću..