Učenički dokumentarni film o Kneževu

Pogledajte učenički dokumentarni film o radničkom naselju Kneževu u Baranji. Rad je učenika osmog razreda Osnovne škole Popovac, područne škole u Kneževu. Projekt je vođen pod mentorstovom profesora Željka Predojevića za nastavu hrvatskoga jezika i povijesti. Filmom se prikazuje naselje Kneževo - koje je više od stotinu godina bilo sjedište vlastelinstva Belja i koje je uvijek bilo poželjno mjesto za stanovanje, a danas je ono sve pustije...
Učenici koji su sudjelovali u projektu snimanja filma: Ivona Farkaš, Anamaria Matanović, Filip Kerovec, Tomislav Živanović, Matija Strugar, Dijana Kobijak, Dragana Šlibar, Mihaela Salaj, Nikoleta Bognar, Željka Kovač, Anna Sabol, Melani Uglik i Valentina Hranić.